1. W kweście przeprowadzonej w ostatnią niedzielę na ciąg dalszy remontu naszego kościoła, dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy 10 768 PLN a na konto remontowe wpłynęło 1 875 PLN. Dziękujemy za wspieranie nas.

2. Zapraszamy dziś do charytatywnego antykwariatu i charytatywnej kawiarni. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zorganizowanie 25 czerwca spotkania z podopiecznymi Grypy Charytatywni Freta, ich rodzin, przyjaciół, darczyńców i wolontariuszy. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

3. W czwartek, 26 maja, obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w tym dniu jak w niedzielę. Zachęcamy także do uczestnictwa w procesji, która rozpocznie się przy naszym parafialnym kościele pw. Nawiedzenia NMP (na Przyrynku), bezpośrednio po Mszy św., sprawowanej o g. 17:00. W tym roku bracia z naszego klasztoru głoszą Słowo Boże w czasie parafialnej Mszy i podczas procesji.