Spotykamy się w czwartki o godz. 19:15, zazwyczaj w Auli św. Tomasza. Spotkania mają charakter otwarty, więc można dołączyć kiedykolwiek.

Każdy czwartek miesiąca ma swój określony charakter (sezon 2023/24):

  1. Biblijny czwartek. W pierwsze czwartki miesiąca spotykamy się, żeby wspólnie uczyć się praktyki Lectio Divina, czyli modlitewnego spotkania ze Słowem Bożym.
  2. Wspólnotowy czwartek. W drugie czwartki miesiąca gromadzimy się na wspólnie celebrowanej eucharystii, a po niej na konferencja zaproszonego ojca na temat budowania relacji z Bogiem i drugim człowiekiem.
  3. Teologiczny czwartek. W trzecie czwartki spotykamy się, aby poruszać interesujące nas tematy teologii w praktyce, a pomagają nam w tym specjalnie zaproszeni goście.
  4. Różnorodny czwartek. W czwarte czwartki miesiąca to czas na spotkania prowadzone przez członków duszpasterstwa podczas których podejmujemy tematy z różnych dziedzin i różnej formie.

Spotykamy się także w niedzielę na Mszy Świętej o godz. 18:00, a zaraz po niej, zapraszamy na do sali bł. Czesława na nieformalne rozmowy przy herbacie.

Więcej informacji na temat funkcjonowania duszpasterstwa znajdziesz TUTAJ. Wszystkie aktualne informacje umieszczane są na bieżąco na facebooku oraz instagramie.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, zapraszamy na spotkanie!