1. Wraz z Grupą Charytatywni Freta dziękujemy za wsparcie w przygotowaniu warsztatów psychologicznych i teatralnych dla naszych podopiecznych. W ramach ostatniego antykwariatu oraz kawiarni zebrane zostało 6844 zł i 2 euro. Za szelką pomoc bardzo dziękujemy.

2. W XVI Dzień Papieski, we wszystkich kościołach przeprowadzona była zbiórka pieniężna na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk, którymi opiekuje się Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W naszym kościele zebraliśmy 3560 PLN. Dziękujemy za Wasze wsparcie.

3. We wtorek, 25 października, o godz. 19:30, zostanie odprawiona Msza o dar potomstwa z błogosławieństwem w kaplicy św. Dominika. Serdecznie zapraszamy.

4. Przypominamy, że w zakrystii można składać kartki wypominkowe na nowy cykl Mszy św. rocznych, który rozpoczniemy 2 listopada. Kartki wypominkowe znajdują się na ławkach, przy wejściu do kościoła oraz w zakrystii.

5. Nasza wspólnota rozpoczyna dziś wieczorem klasztorne rekolekcje, które potrwają do soboty. Od wtorku poprowadzi je ks. bp Michał Janocha. Zapraszamy na Msze św. podczas których rekolekcjonista będzie głosił kazania: od wtorku do piątku o godz. 18,00, a w sobotę o godz. 12:00. W związku z czasem rekolekcyjnym w naszym klasztorze, nie będzie w tym tygodniu dyżuru spowiedzi w godz. 16-18 oraz adoracji Najśw. Sakramentu w kościele. Bardzo prosimy Was o modlitwę w tym czasie za naszą wspólnotę i w miarę możliwości uszanowanie czasu skupienia.