1. Dziś o godz. 13:30, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, zostanie odprawiona w naszym kościele msza św. w języku ukraińskim.

2. W poniedziałek, 6 sierpnia, o godz. 12:00 i 18:00 zapraszamy na Mszę roczną za zmarłych. Przed każdą Mszą różaniec w intencji zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych.

3. W środę, 8 sierpnia, zapraszamy do świętowania wraz z nami Uroczystości św. Dominika – Założyciela naszego Zakonu. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. o godz. 12:00, której tradycyjnie przewodniczyć będą i słowo wygłoszą Ojcowie Franciszkanie. W tym dniu też Waszej modlitwie polecamy o. Dominika Salę, który od początku lipca jest z nami w klasztorze.

4. W uroczystość św. Dominika w naszym kościele rozpoczniemy też nowennę do św. Jacka, patrona naszego kościoła i klasztoru. Zapraszamy od 8 do 16 sierpnia na godz. 17:40. Chcemy w ten sposób przygotować się do świętowania uroczystości św. Jacka, ale też za wstawiennictwem pierwszego polskiego dominikanina zawierzać nasze intencje Bogu.

5. W sobotę, 11 sierpnia, obchodzimy uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Polecamy najnowszy numer miesięcznika „W drodze” a w nim o kłamstwie, manipulacji i fake newsach. Dlaczego wierzymy w to, co przeczytamy w internecie? Komu zależy na zniszczeniu papieża Franciszka? O nieobliczalnych skutkach zwykłej plotki. A także o wytycznych Episkopatu Polski do adhortacji Amoris laetitia dotyczącej małżeństw niesakramentalnych. Cena promocyjna 15 zł, można płacić kartą.