1. W tym tygodniu w naszej wspólnocie świętujemy imieniny dwóch naszych współbraci: dzisiaj – ojca Marcina Ruteckiego, w intencji którego modlimy się szczególnie na Mszy św. o godz. 18.00 oraz w środę, 15 listopada – ojca Artura Hąci. Prosimy Was o modlitwę w intencji solenizantów.

2. Nasza wspólnota rozpoczyna dziś wieczorem klasztorne rekolekcje, które potrwają do najbliższej soboty i poprowadzi je o. Tomasz Nowak z Łodzi. Zapraszamy na Msze św. podczas których rekolekcjonista będzie głosił kazania: od poniedziałku do piątku o godz. 18,00, a w sobotę o godz. 12:00. W związku z czasem rekolekcyjnym w naszym klasztorze nie będzie w tym tygodniu dyżuru spowiedzi w godz. 16-18. Bardzo prosimy Was o modlitwę w tym czasie za naszą wspólnotę i w miarę możliwości uszanowanie czasu skupienia.

3. Przypominamy, że nasz klasztor organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 3 do 11 lipca 2019 r. Osoby zainteresowane wyjazdem mogą zasięgnąć informacji u o. przeora, w zakrystii oraz na stronie naszego klasztoru.