1. Dziękujemy za udział i wsparcie zeszłotygodniowej akcji charytatywnej. Zebrano 4535 zł 73 gr, które zostaną przeznaczone na pomoc psychologiczną dla podopiecznych Grupy Charytatywni Freta oraz ich rodziców. Przypominamy również, że trwa akcja paczkowa. Grupa Charytatywni Freta przygotuje, jak co roku, ponad 100 paczek dla potrzebujących rodzin z Warszawy i okolic, a także dla podopiecznych świetlic z innych klasztorów dominikańskich. Nadal można z koszyka w zakrystii losować kartki z nazwami produktów. Zakupione produkty prosimy przynosić do 6 grudnia do zakrystii lub na furtę klasztorną.

2. We wtorek, 26 listopada, o godz. 19:30, zostanie odprawiona Msza św. o dar potomstwa ze specjalnym błogosławieństwem w kaplicy św. Dominika. Serdecznie zapraszamy.

3. W tym tygodniu w naszej wspólnocie świętujemy imieniny dwóch naszych współbraci: w czwartek – ojca Zdzisława Górnickiego oraz w sobotę – ojca Andrzeja Ponikowskiego. Zapraszamy do modlitwy szczególnie w te dni za naszych solenizantów.

4. Nasza wspólnota rozpoczyna dziś wieczorem klasztorne rekolekcje, które potrwają do najbliższej soboty i poprowadzi je ks. Bogusław Kowalski, proboszcz Katedry Warszawsko-Praskiej. Zapraszamy na Msze św. podczas których rekolekcjonista będzie głosił kazania: codziennie podczas Mszy św. o godz. 18:00, oprócz środy i soboty – w te dni na Mszy św. o godz. 12.00. W związku z czasem rekolekcyjnym w naszym klasztorze nie będzie w tym tygodniu dyżuru spowiedzi w godz. 16-18. Bardzo prosimy Was o modlitwę w tym czasie za naszą wspólnotę i w miarę możliwości uszanowanie czasu skupienia.

5. Za tydzień, jak zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca, o godz. 13:30 zapraszamy do naszego kościoła na mszę świętą w języku ukraińskim.