[Ogłoszenie – Charytatywni Freta]
  1. W tym tygodniu nasza wspólnota będzie przeżywać klasztorne rekolekcje, które potrwają od poniedziałku, 21 września do soboty, 26 września. Rekolekcje poprowadzi o. Wojciech Giertych OP, Teolog Domu Papieskiego w Watykanie. W tym czasie w naszym kościele będzie tylko jedna Msza św. w ciągu dnia: o godz. 18.00, podczas której rekolekcjonista będzie głosił homilie i na te Msze św. wszystkich serdecznie zapraszamy. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00, 8.15 i 12.00. W tym tygodniu nie będziemy też spowiadać. Wyjątkowo Msza św. na zakończenie rekolekcji będzie w sobotę, o godz. 12.00. Bardzo prosimy Was o modlitwę za naszą wspólnotę i uszanowanie czasu skupienia.
  2. W związku ze zmianami personalnymi w naszym klasztorze informujemy, że za jakiś czas wyjedzie od nas Jarosław Krawiec, który został wybrany i ustanowiony przełożonym dominikanów na Ukrainie. Ojcu Jarosławowi bardzo dziękujemy za pracę i wspólny czas w naszym klasztorze. Dołączy do naszej wspólnoty natomiast br. Mateusz Grzelczak z klasztoru w Rzeszowie. Jego serdecznie witamy w naszej wspólnocie.
  3. W tym tygodniu też czterech naszych braci będzie obchodzić imieniny: w poniedziałek o. Mateusz Łuksza i br. Mateusz Grzelczak, we wtorek o. Maurycy Niedziela i w sobotę o. Damian Mrugalski. Prosimy Was szczególnie w te dni o modlitwę za naszych solenizantów.