Ogłoszenie Miesięcznika W drodze

  1. W tym tygodniu nasza wspólnota klasztorna rozpoczyna klasztorne rekolekcje, które potrwają od poniedziałku, 8 listopada do soboty,
    13 listopada.
    W tym czasie w naszym kościele będzie tylko jedna Msza św. w ciągu dnia: o godz. 18.00, podczas której rekolekcjonista będzie głosił homilie. Wyjątkowo Msza św. na zakończenie rekolekcji będzie w sobotę o godz. 12.00. Na te Msze św. wszystkich serdecznie zapraszamy. Wyjątkowo w tym czasie nie będzie Mszy św. o godz. 7.00, 8.15 i 12.00 oraz w tym całym tygodniu nie będziemy spowiadać. Bardzo prosimy Was o modlitwę za naszą wspólnotę i uszanowanie czasu skupienia.
  2. W czwartek, 11 listopada, w naszej wspólnocie będziemy świętować imieniny braci: Marcina Jelenia i Marcina Ruteckiego. Solenizantów będziemy w tym dniu powierzać naszej modlitwie zwłaszcza podczas Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym nabożeństwie do św. Jozafata – Patrona Polski i Patrona jedności Kościoła. 12.11 w piątek o godz. 10.00 po raz pierwszy w Świątyni Bożej Opatrzności będziemy się jednoczyć w modlitwie obrządku greckokatolickiego w językach polskim i ukraińskim. Osoby uczestniczące w modlitwie mogą uzyskać odpust cząstkowy pod zwykłymi warunkami.