1. Dziś wieczorem nasza wspólnota rozpoczyna klasztorne rekolekcje, które potrwają do soboty 12 listopada. Od poniedziałku do piątku w naszym kościele będzie odprawiana tylko jedna Msza św. w ciągu dnia: o godz. 18.00, podczas której rekolekcjonista – o. Jacek Prusak SJ – będzie głosił kazania. W sobotę, na zakończenie rekolekcji, zostanie odprawiona Msza św. o godz. 12:00. Na te Msze św. wszystkich serdecznie zapraszamy.

2. Z powodu rekolekcji wyjątkowo w tym czasie nie będzie Mszy św. o godz. 7:00, 8:15 i 12.00 oraz w całym tym tygodniu nie będziemy spowiadać. Bardzo prosimy Was o modlitwę za naszą wspólnotę i uszanowanie czasu skupienia.

3. Mając na względzie, że Święto Niepodległości – 11 listopada, przypada w tym roku w piątek, ks. kard. Kazimierz Nycz, Metropolita Warszawski, udzielił wszystkim osobom przebywającym w granicach Archidiecezji Warszawskiej, dyspensy od zachowania nakazanej w piątek wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych.

4. W zakrystii można nadal składać kartki wypominkowe za zmarłych, za których będziemy się modlić przez cały rok. Intencję za zmarłych można także złożyć przez naszą stronę internetową: https://freta.dominikanie.pl/intencje/wypominki-i-msza-sw-roczna/