1. Dzisiejsza Uroczystość Trójcy Świętej kończy okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.

2. Jutro, w poniedziałek 5 czerwca, o godz. 12:00 i 18:00 zapraszamy na Msze św. roczne za zmarłych. Przed każdą z Mszy różaniec w intencji zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych.

3. W czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała i Krwi Chrystusa – tego dnia o godz. 10:00 w Archikatedrze Warszawskiej zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza, a po niej centralna procesja do czterech ołtarzy.

4. Także tego dnia, po południu, zapraszamy na naszą parafialną procesję Bożego Ciała, w której będziemy brać udział – rozpocznie się ona Mszą św. o godzinie 17:00 w naszym parafialnym kościele p.w. Nawiedzenia NMP przy ul. Przyrynek.

5. Informujemy, że Kard. Kazimierz Nycz udzielił dyspensy i w piątek po Bożym Ciele, w Archidiecezji Warszawskiej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w naszym kościele od poniedziałku do soboty, o godz. 11.30.

7. Dziękujemy za udział w majowej Charytatywnej Niedzieli. Zebrano 21 586,34 zł, które zostały przeznaczone na organizację spotkań z okazji dnia dziecka dla dzieci w Ukrainie w obwodzie kijowskim oraz w Chersoniu. Dziękujemy za Waszą ofiarność i otwarte serca.