1. Dziś wieczorem nasza wspólnota rozpoczyna klasztorne rekolekcje, które potrwają do soboty 11 listopada. Od poniedziałku do piątku w naszym kościele będzie odprawiana tylko jedna Msza św. w ciągu dnia: o godz. 18.00, podczas której rekolekcjonista – o. Marek Blaza SJ – będzie głosił kazania. W sobotę, na zakończenie rekolekcji, zostanie odprawiona Msza św. o godz. 12:00. Na te Msze św. wszystkich serdecznie zapraszamy.

2. Z powodu rekolekcji wyjątkowo w tym czasie nie będzie Mszy św. o godz. 7:00 i 12.00 oraz w całym tym tygodniu nie będziemy spowiadać. Bardzo prosimy Was o modlitwę za naszą wspólnotę i uszanowanie czasu skupienia.

3. W zakrystii można nadal składać kartki wypominkowe za zmarłych, za których będziemy się modlić przez cały rok. Intencję za zmarłych można także złożyć przez naszą stronę internetową.

4. Duszpasterstwo Akademickie Freta 10 serdecznie zaprasza studentów na warsztaty muzyki liturgicznej pt. „Byłem przybyszem, a przyjęliście mnie”, które odbędą się w klasztorze w dniach 24-26 listopada. Warsztaty poprowadzi Krystian Neścior – kompozytor i wokalista. Zapisy trwają do 19 listopada i są dostępne przez facebook duszpasterstwa. Zapraszamy!